В наявності
Артикул:

Система зворотнього осмосу ES P`URE Balance МО 675 M PURE BAL ECO

16 500.00 грн
1
 • Опис товару
 • Відгуки (0)
 • Характеристики
  Фільтр для води з системою зворотного осмосу підключення: стаціонарне кількість ступенів фільтрації: 6 продуктивність: 0,18 л / хв ресурс: до 6 місяців ... Дивитися усі
  Опис
  Ecosoft P\'URE BALANCE - це функціональний фільтр, який призначений для якісної очистки питної води в домашніх умовах до бездоганної якості.
  Дана модель оснащена зворотним осмосом, в якому передбачена 6-ти ступінчаста очищення, завдяки чому він чудово справляється з очищенням води від домішок, включаючи бактерії і віруси, а також запахи і присмаки, роблячи її на 100% безпечною навіть для дитячого харчування.
  Також в комплектації передбачений зручний кран на мийку для очищеної води. Ресурс його роботи забезпечує якісне очищення води на протязі 6 місяців.
  Установка Ecosoft P\'URE BALANCE легко проводиться при мінімальному наявності інструменту, а також за допомогою комплекту підключення і ключів, що входять в комплектацію.
  Разом з основною конструкцією фільтра встановлюється накопичувальний бак, ємністю 9 л, для зберігання і регулярного поповнення запасу чистої води.
  За допомогою передбаченого мінералізатора можна встановити ідеальний баланс солей у воді. Фільтр для води показує відмінну продуктивність на рівні 0,18 л / хв, при тиску в межах 3-6 атм.