В наявності
Артикул:

Акумулятор AGM 12V-100 SSB

7 500.00 грн
1
 • Опис товару
 • Відгуки (0)
 • Акумуляторні батареї SSB серії SBL – носій інноваційних технологій, які застосовують у свинцево-кислотних акумуляторах. Ця серія спеціально розроблена відповідно до зростаючих вимог сучасного ринку. Компактні акумулятори на 12 В різної ємності дуже зручно і легко монтуються в малогабаритних модульних стійках будь-якої конструкції. Акумуляторні батареї оснащені спеціальними ручками для їхнього транспортування.

  Основні застосування акумулятора SSB SBL 100-12i AGM:

  аварійне освітлення
  UPS системи
  пускові системи дизельних установок
  Інші застосування:

  системи постійного струму загального призначення
  телекомунікаційні системи безпеки та аварійної сигналізації
  Акумуляторні батареї виготовляються за новітньою технологією VRLA, використовуючи найсучасніше виробниче обладнання. Висока щільність енергії, вдосконалена конструкція плити, абсолютна герметична конструкція та гарантія оптимальної продуктивності.

  Свинцево-кислотний метод акумуляторної батареї спеціально спроектований і розроблений, щоб краще охоплювати все більш високі очікування для збільшення терміну служби батареї до 12 років. Високий рівень акумулятора здатний забезпечувати високий струм протягом короткого часу розряду. Акумулятори SSB – це безперервне прагнення до досконалості, а також можливість витримувати високий струм розряду при оптимальній продуктивності.