В наявності
Артикул:

ИП Відвід ПВХ Ø110 кульовий регульований (20)

118.17 грн
1
 • Опис товару
 • Відгуки (0)
 • Країна виробник: Україна
  Максимальна температура робочого середовища - 70 град.
  Матеріал відведення ПВХ

  Відвід каналізаційний використовується у випадку коли необхідно змінити поворот каналізаційного трубопроводу на кут 30, 45, 87 градусів транспортують господарсько-фекальні стоки всередині житлових, адміністративних, виробничих будівель.

  Каналізаційний відвід з поліпропілену має гладку внутрішню поверхню, що зменшує ризик закупорки каналізаційного трубопроводу, володіє низьким рівнем шуму протікає рідини, відводи стійкі до дії гарячої води до 95 о С і до хімічних миючих засобів.

  В даний час каналізація з пластику є найбільш дешевою і доступною. І не тільки для будівельників, але і простих людей, які задумали самостійно замінити старі або побудувати нові трубопровідні каналізаційні системи. А каналізаційні відводи зі своєю різноманітністю поворотів, допоможуть реалізувати будь-які задуми при будівництві каналізації. Адже можна не зупинятися не тільки на відводах з поворотом 30, 45 або 90 градусів, комбінуючи можна отримати відведення приміром, 60, 75 градусів.

  Каналізаційний відвід має раструбную конструкцію, завдяки чому, можливий легкий і простий монтаж. В якості ущільнюючого кільця використовується двухлепестковое кільце . Висока еластичність елементів і з\'єднань дозволяє гарантувати надійну роботи системи протягом мінімум 50 років.