В наявності
Артикул:

ИП Зворотній клапан ПВХ Ø50

857.00 грн
1
 • Опис товару
 • Відгуки (0)
 • Характеристики
  Основні
  Виробник  - Інсталпласт
  Країна виробник- Україна

  Максимальна робоча температура   50 град.
  Матеріал корпусу - Полівінілхлорид
  Мінімальний робочий тиск - 1 бар
  Напрямок потоку в клапані - Прохідне
  Робоче середовище - Агресивне середовище
  Спосіб монтажу - Горизонтальний
  Тип клапана - Тарілчастий
  Умовний прохід   - 50 мм
  Функціональне призначення клапана - Зворотний клапан
  Колір - Помаранчевий
  Користувацькі характеристики

  Зворотний клапан ПВХ

  Зворотний клапан дуже корисний власникам квартир на нижніх поверхах. Встановлювати його можна як на внутрішній, так і зовнішньої каналізації. Ця запірна арматура служить для перекривання зворотного струму каналізаційних вод і добре затримує попадання по системі каналізації різних комах і гризунів.

  Якщо трапляється аварійна ситуація і виникає протитечія, то клапан автоматично перекриє всю каналізаційну систему. У такому клапані можна заблокувати зворотний потік в примусовому порядку. Для цього потрібно просто повернути ручку клапана в положення OFF (ВИКЛ).

  В зворотний клапан ПВХ для каналізації вбудований запірний елемент, який рухається зворотно-поступально, і перпендикулярно руху стічних вод в каналізаційній системі. Підйомний зворотний клапан ПВХ може бути пружинних і безпружинних.

  Майже всі зворотні клапани конструктивно влаштовані так, що можуть бути встановлені і на вертикальний та на горизонтальний трубопровід.

  При цьому потрібно брати до уваги напрямок потоку стічних вод – зазвичай напрям вказується стрілкою на корпусі клапана.

  Зворотний ПВХ клапан не реагує на ультрафіолетове випромінювання, не піддається корозії, не вступає в реакцію з агресивними хімічними домішками. Тривалість його експлуатації відповідає цьому показнику для пластикових труб.

  Якщо правильно експлуатувати зворотний ПВХ клапан, то він цілком здатний прослужити 50 років і більше.

  Ключові слова:

  зворотний клапан, jhfnysq rkfgfy, зворотний клапан для каналізації,клапан зворотний, rkfgfy, зворотний клапан каналізація, каналізаційний клапан, зворотний клапан пвх, зворотний клапан на каналізацію, каналізаційні, пластикові, крани для води, клапан для каналізації, клапан зворотний каналізаційний, зворотній клапан, каналізаційний клапан, пластиковий зворотний клапан, клапан зворотній, купити зворотний клапан для каналізації, зворотний каналізаційний клапан, зворотний клапан пластиковий, клапан для каналізації, зворотний клапан ціна, клапан на каналізацію, каналізаційні роботи, обратный клапан хлопушка, обратный клапан для канализации отзывы, обратный клапан лепестковый, обратный клапан для канализации купить, клапан обратный муфтовый, обратный клапан для канализации 50, обратные клапаны, клапан вакуумный канализационный, обратный клапан для унитаза, лепестковый обратный клапан, обратный клапан канализационный цена, установка обратного клапана, контруклон канализации, клапан для канализационной трубы, как сделать обратный клапан, для канализации, клапан обратный канализационный 50, устройство обратного клапана, обратный клапан на унитаз, обратные клапана, фановый клапан для канализации, обратный клапан 110, обратный клапан на канализацию 50, конструкция обратного клапана, обратный клапан канализация цена, канализация обратный клапан 50, обратный клапан горизонтальный, установка обратного клапана канализации, обратный клапан для канализации вертикальный, труба пвх, труба, трубы пвх, пластиковые трубы, канализация, труба пластиковая, труба канализационная, пвх трубы, трубы канализационные, труба пнд, гофрированная труба, трубы для канализации, фитинги пвх, пластиковая труба,