В наявності
Артикул:

Автоматика з захистом сухого ходу Optima PC58P (з регульованим діапазоном тиску)

2 230.20 грн
1
 • Опис товару
 • Відгуки (0)
 • Опис Захист сухого ходу Optima PC58 P 2,2 кВт з регульованим діапазоном тиску

  Застосування і принцип дії. Пристрій PC58 P призначений для автоматичного керування роботою насоса і захисту його від сухого ходу. Принцип роботи.
  Можливі два режими роботи: Режим 1: Включення насоса відбувається коли тиск в магістралі падає до заданого нижнього порога (налаштовується в панелі управління). Вимкнення насоса відбувається через 10-15 секунд після того як через контролер припинився потік.
  Під час роботи електронасоса горить індикатор СТАТУС. Режим 2: Включення насоса відбувається коли тиск в магістралі падає до заданого нижнього порога (налаштовується в панелі управління). Вимкнення насоса відбувається коли тиск в магістралі падає до заданого максимального порога (налаштовується в панелі управління). Під час роботи електронасоса горить індикатор СТАТУС.
  У разі сухого ходу (відсутності або недостатності води в вхідному водопроводі) контролер відключає насос і блокує його подальшу роботу. При цьому індикатор СТАТУС блимає. Щоб розблокувати роботу контролера після появи води в вхідному водопроводі необхідно натиснути кнопку Перезапуск. У пристрої PC58 P 2.2 кВт передбачений є функція автоматичного перезапуску.
  Після 30 секунд роботи насоса без води контролер його вимикає і переходить в режим очікування. При цьому індикатор СТАТУС блимає. Перша спроба перезавантаження відбудеться через 8 секунд Друга - через 30 секунд Третя - через 1 годину
  Наступні спроби перезапуску повторюються щогодини.

  Технічні дані. Електричні характеристики - 220-240 В
  Частота: 50/60 Гц.
  Номінальний струм: 16 А
  Потужність-2.2 кВт
  Діапазон пускового тиску: 0,5 - 6 бар (можна встановити)
  Максимальна температура навколишнього середовища - 60С.
  Максимальний робочий тиск - 9,8 бар. Клас захисту - IP 65.

  Характеристики Захист сухого ходу Optima PC58 P 2,2 кВт з регульованим діапазоном тиску
  Гарантія 24 міс.
  Ступінь захисту 65 IP
  Категорія контролер тиску
  Максимальна продуктивність 80 л/хв
  Живлення 220...