В наявності
Артикул:

Насос свердловинний з підв.стійк.до піску OPTIMA 3SDm1.8/21 0,55кВТ 85м+пульт+кабель60м 1"

9 620.80 грн
1
  • Опис товару
  • Відгуки (0)
  • Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску Optima 3SDm1.8 / 21 0.55 кВт 85м діаметром 3 "призначений для подачі води з свердловин (діаметром від 3" або 76 мм) і відкритих водойм з глибиною більше ніж 9 м, коли використання поверхневого насоса неможливо або недоцільно.

    Принцип роботи: Насос Optima 3SDm1.8 / 21 0.55 кВт 85м складається з двох частин: двигун в нижній частині і насос у верхній частині, жорстко з\'єднані між собою зубчастої муфтою міжнародного стандарту Nema і має забір води в середній частині корпусу. Насос относятітся до насосів відцентрового типу і має багатоступеневу конструкцію і «плаваючі» робочі колеса, завдяки яким реалізується підвищена стійкість до піску (до 1000 г / м3). Забруднення робочих коліс зазвичай виникає при зупинці насоса. Коли насос запускається, осад надає надзвичайно руйнівний вплив на поверхні робочих коліс і дифузорів. Технологія «плаваючого» робочого колеса, дозволяє значно знизити наслідки тертя піску об стінки лопаток і поверхні робочих коліс і дифузорів. Робочі колеса в цьому випадку закріпленні жорстко, а мають незначний люфт вздовж вала. При включенні насоса обертанням робочого колеса потік води нагнітається між робочим колесом і дифузором. Тиск, який утворився, піднімає робоче колесо. При цьому осад піску виноситься потоком, частина якого проходить нижче робочого колеса, не руйнуючи його. Глибинні відцентрові насоси відрізняються високим рівнем ККД, який може досягати 70%. Конструктивні особливості: Optima 3SDm1.8 / 21 0.55 кВт 85м оснащений асинхронним однофазними двигуном з коротко замкнутим ротором і «плаваючим» робочим колесом, для реалізації підвищеної стійкості до піску. Насос комплектується вбудованим в пульт теплової захистом, а також конденсаторним блоком.

    Двигун заповнений спеціальним мінеральним маслом для ефективного охолодження (тепловіддачі в навколишнє середовище), а також для змащення й охолодження підшипників і механічного ущільнення. Масло сертифіковане для контакту з харчовими продуктами. У разі витоку запах, і колір води не змінюється, небезпеки забруднення немає. Вал і корпус електродвигуна виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304. У нижній частині підшипник радіально - опорний, витримує осьові навантаження, у верхній частині двигуна - радіальний. Сховати весь опис Характеристики Насос свердловинний Optima 3" 3SDm1,8/21 0,55 кВт 85 м з підвищеною стійкістю до піску + пульт + кабель 60 м Потужність 550 Вт Максимальне занурення 65 м Максимальний напір 85 Бренд Optima Довжина кабелю 60 м ...