В наявності
Артикул: Ж7-КЕП-15

Котел БАР електричний Ж7-КЕП-15 без насоса

Виробник: БАР
5 830.00 грн
1
 • Опис товару
 • Відгуки (0)
 • Ж7-КЕП-15 без насоса - навісний, одноконтурний, потужність 15 кВт , площа обігріву - до 150 кв.м, теплоносій вода; обсяг в котлі - 2.3л, вага 18 кг, розміри (ШхВхГ) 230х885х155 мм

  Настінні електричні котли призначені для опалення індивідуальних житлових будинків, споруд, комунально - побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з примусовою циркуляцією теплоносія.

  Для економного споживання електроенергії котли мають три ступені потужності. Кожна ступінь може працювати самостійно і становить третину потужності котла. Котли обладнані вказує термометром і терморегулятором за допомогою якого можна встановити бажану температуру теплоносія.

  Для безпечної експлуатації встановлений датчик протоку, який вимикає нагрівачів при припиненні циркуляції теплоносія.
  Електричний котел Термо Бар Ж 7-КЕП-15 380 V досить простий в управлінні котлом і експлуатації, в даному котлі знаходяться електронагрівачі (ТЕНи), які закріплені в нагрівається резервуарі, блок управління, за допомогою його встановлюється бажана температура води в теплоносії, встановлений датчик безпеки протоки, який відповідає за відключення електронагрівачів при зупинці циркуляції води в контурі опалення. У всіх електрокотлах ТермоБар присутній три потужних ступеня, для економного витрати електрики. Кожну ступінь потужності можна використовувати окремо і включати тільки третю частину основної потужності котла. Для більш точного контролю температури води системи опалення, на лицьовій панелі винесено термодатчик. Ці настінні котли навісного типу , призначені для опалення побутових житлових приміщень, квартир, котеджів, в яких можна використовувати систему водяного опалення з циркуляційної системою. Електричні котли Данко досить добре зарекомендували себе в квартирному опаленні, дачах, котеджах, і навіть у великих приміщеннях не побутових призначень.

  Технічні характеристики електричного котла Данко Ж 7-КЕП-15
  Потужність, кВт 15
  Напруга електричної мережі, В 380
  Максимальна температура при виході з котла не більше ° C 90
  Водяний обем котла, л 2,3
  Діаметр приєднувальних патрубків, GB G3 / 4-b
  Робочий тиск води при виході з котла, МПа 0.2
  Опалювальний обєм, м3 380-450
  довжина 155
  ширина 230
  висота 885
  Маса кг, не більше 18