В наявності
Артикул: КС-Г-16Дs

Котел БАР газовий димохідний КС-Г-16Дs

Виробник: БАР
8 800.00 грн
1
 • Опис товару
 • Характеристики
 • Відгуки (0)
 • Котел опалювальний газовий димохідний з автоматикою SIT КС-Г-16ДS може використовуватися для опалення індивідуальних житлових будинків, споруд комунально-побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з природною і примусовою циркуляцією теплоносія.
  Завдяки новим технічним рішенням котли мають великий ресурс роботи, ККД не менше 90%, безшумні, екологічні показники на рівні світових стандартів.
  Новизна конструкції котлів полягає в тому, що теплообмінник оригінальної конструкції забезпечує максимальну тепловіддачу; робочий тиск до 2 кгс / см2позволяет котлам працювати з природною і примусовою циркуляцією теплоносія.
  Багатосекційний атмосферний набірний пальник з нержавіючої сталі гарантує не тільки високу екологічну чистоту продуктів згорання, безшумність в роботі, а також відсутність накопичення сажі в камері згоряння при тривалій експлуатації котла.
  Пояснюється це особливістю конструкції основного пальника: вона розділена на кілька секцій, які забезпечують при всіх режимах роботи швидке і рівномірне розповсюдження газу по всій вогненної поверхні пальника, а також рівномірне нагрівання теплообмінних поверхонь.


  Параметри / Марка КС-Г-16ДS
  Номінальна теплова потужність, кВт 16
  Коефіцієнт корисної дії,% Не менше 90
  Номінальний тиск газу, Па 1300
  Витрата газу, м3/год, не більше 1,8
  Робочий тиск Мпа (кг / см2), до 0,2 (2)
  Розрідження в димоході, Па від 3 до 25
  Маса, кг 62
  Опалювальний об’єм, м3 480
  Продуктивність гарячої води, л / год при 350 С –
  Зовнішній діаметр димоходу, мм 130

  Габаритні розміри:
  довжина 575
  ширина 290
  висота 840
 • Основні параметри

  Тип: Газовий