В наявності
Артикул: КС-ГС-12,5Дs

Котел БАР газовий парапетний КС-ГС-12,5Дs

Виробник: БАР
9 770.00 грн
1
 • Опис товару
 • Характеристики
 • Відгуки (0)
 • Котел опалювальний газовий парапетний плоский з автоматикою SIT КС-ГС-12ДS може використовуватися для опалення індивідуальних житлових будинків, споруд комунально-побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з природною і примусовою циркуляцією теплоносія.
  Завдяки новим технічним рішенням котли мають великий ресурс роботи, ККД не менше 90%, безшумні, екологічні показники на рівні світових стандартів.
  Новизна конструкції котлів полягає в тому, що теплообмінник оригінальної конструкції забезпечує максимальну тепловіддачу; робочий тиск до 2 кгс / см2позволяет котлам працювати з природною і примусовою циркуляцією теплоносія.
  Багатосекційний атмосферний набірний пальник з нержавіючої сталі гарантує не тільки високу екологічну чистоту продуктів згорання, безшумність в роботі, а також відсутність накопичення сажі в камері згоряння при тривалій експлуатації котла.
  Пояснюється це особливістю конструкції основного пальника: вона розділена на кілька секцій, які забезпечують при всіх режимах роботи швидке і рівномірне розповсюдження газу по всій вогненної поверхні пальника, а також рівномірне нагрівання теплообмінних поверхонь.

  Параметри / Марка КС-ГС – 12,5-ДS
  Номінальна теплова потужність, кВт 12,5
  Коефіцієнт корисної дії,% Не менше 90
  Номінальний тиск газу, Па 1300
  Витрата газу, м3/год, не більше 1,4
  Робочий тиск Мпа (кг / см2), до 0,2 (2)
  Розрідження в димоході, Па –
  Маса, кг 56,5
  Опалювальний об’єм, м3 375
  Продуктивність гарячої води, л / год при 350 С –

  Габаритні розміри:
  довжина 575
  ширина 295
  висота 680
 • Основні параметри

  Тип: Газовий