В наявності
Артикул:

Котел KOSPEL EKCO.L2М - 08 220 V / 380 V ( електричний)

20 475.00 грн
1
 • Опис товару
 • Відгуки (0)
 • Електричний котел Kospel EKCO.L2 8 кВт (220-380 В) призначений для нагріву теплоносія і гарячої води в системах опалення та водопостачання приватного будинку, квартири, котеджу. Діапазон нагріву теплоносія від 20 ℃ до 85 ℃ - прилад підходить і для високотемпературного радіаторного опалення, і для теплої підлоги. ГВП проводиться за допомогою бойлера непрямого нагріву.
  Електричний котел Kospel EKCO.L2 8 кВт може підключатися до однофазної мережі 220 В або трифазної 380 В, тобто є універсальним. Площа приміщення, що обігрівається електричним котлом Kospel EKCO.L2 8 кВт приватного будинку в межах 60-100 кв. м. (потужність приладу підбирається на підставі теплового розрахунку). Є можливість підключення програматора, за допомогою якого встановлюється індивідуальний режим опалення, що дозволяє економити до 30% витрат на опалення.

  Електричний котел може бути як основним джерелом обігріву будинку, так і додатковим. При використанні електрокотла в якості основного джерела доцільно також встановити багатотарифний лічильник і проектувати в систему акумулює бак , купити який також можна в нашому магазині.

  Переваги:

  швидка реакція на зміну температури в будинку;
  оснащення програмованим терморегулятором дозволяє отримати високу економію при максимальному комфорті;
  напівпровідникові елементи забезпечують безшумну роботу теплогенератора;
  повна комплектація елементами захисту і контролю - термічний вимикач,, запобіжний клапан на 0,3 Мпа, манометр;
  вузол нагріву виконаний з нержавіючої сталі;
  електрокотел укомплектований циркуляційним насосом;
  датчик зовнішньої температури WE-027
  Для суміщення з бойлером непрямого нагріву додатково встановлюється триходовий кран з сервоприводом. Якщо встановлений датчик WE-008 температуру гарячої води в бойлері можна регулювати за допомогою панелі керування.

  В нашому магазині ви можете придбати електричний котел для опалення приватного будинку , квартири Kospel EKCO.L2 8 кВт з доставкою в будь-яке місто України,