В наявності
Артикул:

Бак - Колодязь насосний 1100л (колір чорний)

10 243.00 грн
1
  • Опис товару
  • Відгуки (0)
  • Каналізаційна насосна станція (КНС) складається з ємності (колодязя) і насосного обладнання з автоматикою, яке зазвичай монтується в даній ємності і використовуються в тих випадках, коли не вдається виконати відведення промислових, господарсько-побутових і зливових стічних вод самопливом на очисні споруди або в місця скидання.


    Нашим підприємством випускається два типорозміри поліетиленових колодязів для КНС - Колодязь насосний 1100 і Колодязь насосний 1750, які відрізняються габаритними розмірами.
    В дані колодязі зазвичай монтується насосне обладнання з автоматикою, а також в будь-якому місці можна приварювати фітинги та патрубки. Колодязі призначені для монтажу в грунт і не вимагають додаткового армування. Висота колодязів може регулюватися за допомогою додавання кілець.


    Пластикові колодязі є вигідною альтернативою залізобетонним криниць, екологічно безпечні, не схильні до корозії, герметичні, морозостійкі можуть використовуватися при температурі від -40 ° C до + 60 ° С, прості в установці.