Принцип крапельного зрошення з септика

Принцип крапельного зрошення з септика

Принцип крапельного зрошення з септика полягає в тому, що з такого очисної споруди для індивідуального або малоквартирних будинку виходять одна або кілька труб відводяться під землею з необхідним ухилом. Найчастіше так роблять, коли септик являє з себе просто криниця з ж / б кілець або будь-якого іншого матеріалу, в якому відбуваються анаеробні реакції і фільтрація стоків тобто очищення стічних вод.

Принцип крапельного зрошення має на увазі, що всі тверді складові стоків осідають на дні септика (тут ми будемо мати на увазі такий пристрій для очищення стічних вод як і звичайний відстійний колодязь без камер). В той самий час всі рідкі складові йдуть з нього по трубах, кількість і довжину труб потрібно визначити самому виходячи зі ступеня завантаженості системи крапельного зрошення. Найкраще використовувати для цього дренажні труби діаметром 100-110 мм. Тверді складові, які осідають на дні колодязя, відкачуються звідти один раз в 1-5 років. Так само можна використовувати фірмові анаеробні бактерії, що продаються в багатьох будівельних магазинах.

Використання цього варіанту дозволяє уникнути покупки фірмового багатокамерного септика, але вимагає більш великих земельних робіт. Буде необхідно копати канави від такого пристрою очищення і закладати туди водовідвідні труби. Ґрунт так само повинен відповідати, глиняні ґрунти не дадуть системі крапельного зрошення ефективно відводити воду. Найкраще якщо у вас піщаний ґрунт. Найпростіший варіант системи - одна труба діаметром 110 мм, Що йде від відстійного колодязя і довжиною не менше 8 метрів. Трубу можна розділити перехідниками на дві або три труби, розвівши їх в різні боки, якщо ви бачите, що одна труба не впорається. Необхідно враховувати аспект замулювання труби. Більш складний варіант має на увазі установку ревізійних колодязів в декількох місцях, для можливої ??чистки труб.

Так само потрібно врахувати, що та труба, яка буде забирати рідкі складові стоків, повинна бути на відстані хоча б 1 метр від дна відстійного колодязя.46.63.42.40

Водночас з фірмових багатокамерних септиків передбачена система ґрунтового доочищення, що і являє собою таку ж систему крапельного зрошення. При покупці такої продукції зверніться до менеджера за інформацією про ґрунтове доочищення.

Поділитись: