В наявності
Артикул:

Шланг для змішувача 60 см M10х1/2" Solomon (коротка)

89.73 грн
1
 • Опис товару
 • Відгуки (0)
 • Для виготовлення шлангів Solomon використовується нікельований гарячепрессованная латунь марки CW 617N, нержавіюча сталь AISI301, нетоксична гума EPDM.

  Гнучкі шланги Solomon зі штуцером М10 служать для безпосереднього підключення змішувачів до систем водопроводу. Це - стандартна підводка типу «гайка-штуцер», яка може використовуватися для підключення до водопостачання будь-яких типів змішувачів для раковини і ванни.

  Застосовуються для підключення по холодного, так і гарячого водопостачання. Червоні та сині нитки, вплетені в оплітку, свідчать про можливість використання гнучкого шланга для гарячої і холодної води.

  Шланг гумовий Solomon (нержавійка) для змішувачів виготовлений з якісних та екологічних матеріалів, що дозволяє підключати її у водопровідні системи з питною водою. Також він не втрачає своїх якісних характеристик при використанні в технічних системах, в системах гарячого водопостачання.

  Шланг застосуємо в улаштуванні водопровідних систем у жили [будинках, громадських будівлях, офісах, у виробничих цехах. Матеріал виробу не схильний до накопичення домішок, що містяться у воді. Пропускна здатність залишається незмінною протягом усього терміну експлуатації.

  Шланг гумовий Solomon (нержавійка) представляє з себе гнучкий шланг з гуми в обплетенні з нержавіючої сталі, яка забезпечує підвищену міцність, захист від механічних пошкоджень і дозволяє шлангу без проблем витримувати тиск рідини усередині системи або гідроудари.

  Шланг - стійкий до агресивних середовищ, до перепадів температур, гнучкий і має підвищений термін служби.

  Оскільки даний вид підводки води має гарну гнучкість він незамінний для підключення до виходів або кранів системи сантехнічного обладнання. Гнучкий тип підключення не викликає необхідності точного вирівнювання виходів труб, кранів або змішувачів. Підводка допускає зміщення обладнання, не від\'єднуючи від водопроводу.

  Монтаж, заміна або відключення такий підводки дуже проста, а гумова ущільнювальна прокладка забезпечує можливість швидкого підключення або відключення змішувача, не вдаючись до сторонніх витратних матеріалів, наприклад клоччя або ФУМ стрічка.

  Продукція бренду Solomon відмінно зарекомендувала себе на ринку України як вироби, що відповідають європейським стандартам якості.

  Конструктивна особливість шланга для підведення води Solomon полягає в тому, що поверхня покрита нержавіючої сталлю, не боїться вологості і будь-яких впливів. Гумовий шланг не боїться температурних перепадів. Фітинги - міцні і надійні.

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  Діаметр підключення - М10х1 / 2 "
  З\'єднання - внутрішня / зовнішня різьба (гайка / штуцер)
  Робочий тиск - 10 атм.
  Максимальний тиск - 40 атм.
  діапазон робочої t ° води - від + 1 до + 95 ° С
  Довжина штуцера М10 - 40 мм
  довжина виробу - 0,6 м

  Гумові для води Solomon з нержавіючої опліткою складаються з наступних складових частин:

  1. Гумовий шланг EPDM - зроблений з нетоксичного гуми, відрізняється надійністю і широким діапазоном допустимих температур. Червоні та сині нитки, вплетені в оплітку, свідчать про можливість використання гнучкого шланга для гарячої і холодної води.

  2. Наконечники (фітинги) з латуні з внутрішньою різьбою (натискна гайка) і наконечник типу штуцер з зовнішньою різьбою.

  3. Металева оплетка (нержавійка)