В наявності
Артикул:

Демпферна Стрічка 5мм 16,5см (50м)

8.13 грн
1
 • Опис товару
 • Відгуки (0)
 • Демпферна стрічка (крайова, ізоляційна)

  Опис:
  Демпферна стрічка служить для компенсації теплового розширення бетонної стяжки. Демпферна стрічка являє собою самоклеющуюся з одного боку стрічку, виготовлену зі спіненого поліетилену. C іншого боку стрічка має захисний фартух. Він служить для герметизації щілин між стрічкою і плитою з полістиролу, а також для захисту стрічки від агресивного бетону. Демпферна стрічка має низький коефіцієнт теплопровідності і високий коефіцієнт звукопоглинання.

  Характеристики:

  Виробник: Ізолон
  Країна виробник: Україна
  Колір: Блакитний, жовти, зелений, червоний
  Мінімальна робоча температура навколишнього середовища: -80
  Максимальна робоча температура навколишнього середовища: 80 град.
  Термін зберігання: 12 міс
  Тип наливної підлоги: Універсальний
  Розміри:

  Довжина: 50 (м)
  Ширина: 100 (мм)
  Товщина: 8 (мм)

  Це економічний і довговічний матеріал з чудовими термо-, звуко - і влагоизоляционными властивостями. Часто використовується для ущільнення стиків або герметизації зазорів і щілин. Володіє відмінною стійкістю проти впливу прямих сонячних променів, вологи, високих і низьких температур. Використовується в якості одноразового витратного матеріалу. Після укладання не витягується.

  Застосовується в будівництві і в побуті як ущільнювач або ізолятор. Але основне призначення демпферної стрічки ― робота в якості теплового шва при влаштуванні теплих водяних підлог. Бетонна стяжка підлоги має коефіцієнт лінійного розширення 0,5 мм/м
  Тому при монтажі теплої підлоги необхідно попередити розтріскування бетонної стяжки в процесі її висихання подальшої роботи.

  В іншому випадку буде мати місце тиск стяжки на стіни. Що призведе або до руйнування стяжки і елементів підлоги, або до внутрішніх деформацій стін. В якості компенсатора ставиться демпферна стрічка. При площі підлоги до 10 м2 вона укладається по периметру кімнати до заливки підлоги бетоном.

  При більшій площі бажано передбачити додаткові компенсаційні шви. По висоті укладена стрічка повинна бути не нижче висоти бетонної стяжки. Виступаюча частина зрізається тільки після повної укладання підлогового покриття, а в разі кахельної плитки – після затірки швів. Крім цього, демпферна стрічка забезпечує теплову ізоляцію підлоги, обмежуючи витрати тепла через бічні стіни будівлі.